KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636040
nr 1363 6040
Ingrid Jövinger
(1894-1976), Sverige
Oljemålning, Kustklippor. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm
Ingrid Jövinger, svensk bildkonstnär född 1894, död 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:36:15
Ingrid Jövinger
Läs mer om Ingrid Jövinger